Witaj w
Change Institute

Organizujemy i prowadzimy szkolenia z dofinansowaniem unijnym do 80%. Podnosimy kompetencje zawodowe pracowników wielu branż, ponieważ zakres dziedzin, w których edukujemy, jest naprawdę bogaty. Brzmi nieźle, prawda? Spersonalizowany tryb działania to nasza specjalność!

Prosto z miejsca zdarzenia

Sprawdź relacje z ostatnich szkoleń! 

Referencje

Zmieniona strategia marketingowa odmieniła całkowicie nasz wizerunek i sposób, w jaki działamy. Zwiększyło to sprzedaż i wzmocniło pozycję na rynku.

Robert Galara
prezes GALMET SP.J.

author

Osiągnęliśmy zaskakujący sukces: 300% planu sprzedażowego na Targach Przemysłu Mięsnego IFFA we Frankfurcie.

Paweł Swierkula
Wice Prezes Promar Sp. Z O.O.

author

Prowadzone szkolenia pracowników działu handlowego przynoszą efekty. Współpraca skutkuje szybkim rozwojem EUROCOLOR na rynku.

Paweł Surówka
Członek Zarządu EUROCOLOR

author
Szeroki zakres szkoleń
Szeroki zakres szkoleń

Sprzedaż, zarządzanie, medycyna estetyczna? Trudno znaleźć dziedzinę, w której nie przeprowadzimy szkolenia!

Szeroki zakres szkoleń
Organizacja od A do Z

Podaj temat, który chcesz zgłębić i... bądź gotowy! Korzystaj z praktycznej wiedzy, my zajmiemy się potrzebną dokumentacją.

Szeroki zakres szkoleń
Wyselekcjonowana kadra szkoląca

Zamiast 8 godzin wykładów teoretycznych stawiamy na owocną praktykę nowo poznanych metod. Dołącz do nas!

Tomasz Madejski

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Przedsiębiorca, trener, doradca. Od lat realizuje się w świecie marketingu i sprzedaży. Jest właścicielem agencji marketingowej NXT Agency. Odpowiada za merytoryczne przygotowanie oferowanych usług szkoleniowych oraz dobór profesjonalnej kadry szkolącej.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Od 15 lat koordynuje projekty kreatywne własnej agencji. Opracowuje plany i strategie marketingowe.
Jest ekspertem ds. wizerunku prezydenta jednego ze śląskich miast. 

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

OD 15 lat szkoli, napędza i motywuje handlowców i marketingowców.

WYKSZTAŁCENIE:

Canadian International Institute, Harvard Business School w Warszawie

Adam Górniak

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Lean Manufacturing, procesy w firmie, zarządzanie jakością, wdrożenie norm jakościowych, optymalizacja jakości i procesów produkcyjnych.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

15 lat pracy w światowych koncernach na stanowiskach inżyniera jakości, inżyniera procesu, audytora zewnętrznego i wewnętrznego, a w końcu dyrektora produkcji. Przez wiele lat zarządzał zespołem podległym personelem, skłądającym się ze 100-150 osób.
Obecnie certyfikowany audytor systemów jakościowych: ISO 9001:2015; ISO 14 000, ISO 18 000.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych pracowników w zakresie norm, procedur, jakości, wydajności, systemów.

WYKSZTAŁCENIE:

Studia wyższe zakończone tytułem mgr inż. oraz studia podyplomowe. 

Katarzyna Białecka

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Pełnomocnik ds. Zintegrowania Systemów Zarządzania, audytor systemów, wykładowca studiów Podyplomowych z tego zakresu. Zdobytą wiedzę zawdzięcza specjalistycznym szkoleniom w Niemczech, Anglii i Polsce, w których brała udział. 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Posiada 18-letnie doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu projektów w zakresie systemów zarządzania. Ma na swoim koncie 80 projektów wdrożeniowych, stworzonych dla organizacji z wielu branż, zgodnych z normami serii ISO.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Przeprowadziła ponad 180 szkoleń z wymagań norm, dokumentowania oraz wdrażania systemu i modelu CAF 2016.

WYKSZTAŁCENIE:

Absolwentka Politechniki Śląskiej Wydziału Inżynierii Ochrony Środowiska w Gliwicach.

Dorota Gaszka

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Podatek od towarów i usług VAT, podatek CIT/PIT, procedury podatkowe, prawo podatkowe.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Przeprowadziła wiele szkoleń o tematyce podatkowej. Jej celem jest ciągłe doskonalenie swoich szkoleń. 

WYKSZTAŁCENIE:

Ukończyła Rachunkowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, jest Absolwentką studiów podyplomowych z Doradztwa Podatkowego.

Dariusz Skórniewski

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Trener z zakresu obsługi aplikacji Microsoft Excel na każdym poziomie zaawansowania, oraz Visual Basic for Application dla MS Excel.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Poza prowadzeniem szkoleń zajmuje się usprawnieniem MS Excel poprzez pisanie makr. Na co dzień współpracuje z firmą IT&BusinessTraining oraz Comarch. 

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Szkoleniowiec z zakresu obsługi Microsoft Excel, Visual Basic for Application, również dla firmy Microsoft Excel. 

WYKSZTAŁCENIE:

Ukończył studia inżynierskie na Politechnice Śląskiej na wydziale Mechaniczno-Technologicznym. Kierunkiem jego studiów była Edukacja Techniczno-Informatyczna. 

Bartosz Witkowski

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Pielęgnacja oraz strzyżenie zarostu oraz fryzjerstwo męskie. Obecnie dzieli go krok od zdobycia certyfikatu Master Barber
w Rotterdamie.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Twórca najlepszego według rankingów BarberShop'u w Częstochowie – Drwal BarberShop. Czas oczekiwania na wizytę w salonie Bartosza Witkowskiego wynosi średnio około roku.

WYKSZTAŁCENIE:

Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięcza szkoleniom pod okiem najlepszych polskich i światowych ekspertów, takich jak: Lukas Tark, Berendowicz, Barberska Stara Ferajna, Madi da Barber, czy Darryn Pitman – mistrz świata barberingu.

Dagmara Nowak

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Dyplomowany instruktor Nails Company i doświadczona stylistka paznokci. Prowadzone przez p. Dagmerę szkolenia techniczne
z poprawnej budowy paznokcia są niezwykle wymagające i owocne.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Jest założycielką i właścicielką NOVAK INVESTMET. Współpracuje z Międzynarodową firmą Nails Company. Na co dzień zarządza własnym salonem stylizacji paznokci i rzęs – PrzyjazneStudio, zatrudniając kilka stylistek.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Od 2017 roku z sukcesem prowadzi Centrum Szkoleniowe Nails Company & Beauty Lashes Kraków. Przeprowadziła już kilkadziesiąt kursów szkoląc dla kiluset stylistek paznokci.

WYKSZTAŁCENIE:

Odbyła liczne kursy z zakresu stylizacji paznokci. Najważniejsze z nich, to: Szkolenie Instruktorskie Manicure kombinowany Nails Company, Szkolenie instruktorskie Tropical Island, Szkolenie instruktorskie Weddeing Art, Szkolenie instruktorskie Perfect Shape Szkolenie.

Sebastian Curyło

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Fryzjerstwo damsko - męskie, stylizacje i wyznaczanie trendów fryzjerskich na rynku polskim.

DOŚWIADCZENIE:

Od 20 lat związany z fryzjerstwem. Założyciel CURYŁO PROJECT SALON ACADEMY. Najbardziej rozpoznawalny fryzjer
w Polsce. Marka wypracowana przez Dawida Curyło oferuje szkolenia ze strzyżeń, koloryzacji, dekoloryzacji, stylizacji fryzur męskich
i damskich. Wszelkie zagadnienia wzbogacone są o dziedziny pokrewne, takie jak: anatomia, czy psychologia Klienta.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Zarejestrowany w KFS jako instytucja szkoleniowa. Zarejstowany w Rejestrze Krajowych Podmiotów Szkoleniowych. Od 5 lat Pan Curyło zajmuje się trenowaniem i inspirowaniem fryzjerów z całej Polski.

WYKSZTAŁCENIE:

Posiada fryzjerskie wykształcenie kierunkowe.

Tetiana Hotsaniuk

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Profesjonalna stylizacja rzęs.

DOŚWIADCZENIE:

Od kilku lat działa w Krakowie, prowadząc salon kosmetyczny "Beauty Lashes by Tetiana Hotsaniuk", gdzie szkoli najlepszych stylistów rzęs z Polski oraz Rosji, a także sama wykonuje stylizacje. Wygrała konkurs Top of the Top Magnitica Lashes w kategoriach: Najlepszej stylistki rzęs oraz Lash Room. Zdobyte certyfikaty potwierdzają jej ponadprzeciętne zdolności i wiedzę z zakresu stylizacji rzęs.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Przeprowadziła wiele szkoleń z zakresu stylizacji rzęs, m.in: Modelowanie rzęs i warsztaty techniką Kim Kardashian, Laminowanie rzęs
i botox wraz z efektem eyelinera, Małe objętości rzęs - technika 2D-3D, i wiele wiele innych.

WYKSZTAŁCENIE:

Certyfikat Instruktorski Beauty Lashes Metoda 1:1, Certyfikat Instruktorski Beauty Lashes Metoda 2-3D, Certyfikat Instruktorski Beauty Lashes Metoda 2-8D, Certyfikat Instruktorski Lovley Przedłużania rzęs, Certyfikat Instruktorski Lovley Przedłużania rzęs dolnej powieki.

Rafał Guzowski

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Budowanie zespołu, społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR i norma ISO 26000), kreowanie kampanii społecznych, komunikacja asertywna, rozwiązywanie konfliktów.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Ekspert z zakresu komunikacji społecznej, mediów oraz wizerunku.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Autor dwóch książek dotyczących kreowania wizerunku w mediach oraz kreowania i ochrony wizerunku w mediach społecznościowych. Prowadził szkolenia na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Komendy Wojewódzkiej Policji. Opanował kompetencje trenerskie na poziomie 5. EQF – European Qualification Framework. Jest współredaktorem zbioru referatów będących opracowaniem naukowym. 

WYKSZTAŁCENIE:

W 2013 roku ukończył studia doktoranckie z politologii oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Grzegorz Szuba

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Specjalista od pozyskiwania Klientów, technik sprzedaży, negocjacji oraz etykiety biznesowej. Poliglota – biegle posługuje się językiem niemieckim, hiszpańskim i angielskim. Szkolenia, które prowadzi nastawione są na zdobywanie i doskonalenie praktycznych umiejętności potrzebnych do prowadzenia własnego biznesu.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Zdobył je poprzez wieloletnie pozyskiwanie nowych Klientów, w tym dla międzynarodowych korporacji. Jako zarządzający działem sprzedaży, odpowiada za wdrażanie systemów ERP i CRM. Przygotowuje firmy do audytów, które umożliwiają im wejście do koncernów międzynarodowych. Współpracę w tego typu koncernach rozpoczyna od realizacji procesu on-boardingu.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Od wielu lat prowadzi szkolenia ze sprzedaży, Lean Manufacturing oraz systemu 5S.

WYKSZTAŁCENIE:

x

 

Bronisława Jastrzębska

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Specjalizacja: podatek od towarów i usług VAT, podatek CIT/PIT, procedury podatkowe, szkolenia w zakresie prawa podatkowego

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

31.07.1998 r. – wpis warunkowy nr 6642 na listę doradców podatkowych,
13.05.2003 r. – przekształcenie wpisu warunkowego na listę doradców podatkowych we wpis stały,
20.05.2004 r. – złożenie z wynikiem pozytywnym egzaminu państwowego na doradcę podatkoweg,

Autorka licznych publikacji książkowych z dziedziny podatków.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Współpraca z ośrodkami kształcenia jako wykładowca z dziedziny podatku VAT, CIT, PIT, ma na swoim koncie szkolenia w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych. Autorka oraz instruktorka licznych szkoleń i kursów dla wielu firm i miast, np. JSW, Kuźnia Polska Sp. z. o. o.

WYKSZTAŁCENIE:

Akademia Ekonomiczna w Katowicach, Wydział Handlu, Transportu i Obrotu Towarowego kierunek: Organizacja i Zarządzanie Obrotem Towarowym tytuł: magister ekonomii. Studia doktoranckie w Lyonie organizowane przez Uniwersytet Lyon III we współpracy z ESC de Lyon z dziedziny zarządzanie strategiczne

Natalia Modzelewska- Kopeć

Mgr Natalia Modzelewska- Kopeć

Licencjonowany kosmetolog z 10 letnim stażem pracy 

Od 2 właścicielka gabinetu La Beauty 

Linergistka z 3 letnim stażem 

Szkoleniowiec stylizacji brwi henna brow polska od maja 2018 

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy możliwe jest szkolenie z podobnej, lecz nieco innej tematyki?
Odpowiedź:

Tak, oferujemy tzw. szkolenia dedykowane. Przeprowadzamy analizę i wybieramy zakres tematyczny szkolenia. Już na wstępie ustalamy odpowiedni dla Ciebie materiał szkoleniowy. Więcej dowiesz się w zakładce "Zaprojektuj swoje szkolenie".

Czy mogę liczyć na dokument, który potwierdzi moje nowe kompetencje?
Odpowiedź:

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat SUS 2.0. Warunkiem jest obecność w co najmniej 80% czasu szkolenia.

Czy otrzymam materiały szkoleniowe? Jeśli tak, to jakie?
Odpowiedź:

Tak, zgodnie z przyjętą dobrą praktyką szkoleniową, każdy z uczestników otrzyma komplet materiałów (skrypty, prezentacje ze szkolenia), do których będzie mógł wracać już po szkoleniu.

Co muszę zrobić, by zaliczyć szkolenie?
Odpowiedź:

Szkolenie nie kończy się egzaminem sprawdzającym. Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający jego uczestnictwo. Wystarczą chęci i motywacja!

CERTYFIKAT SUS 2.0

Potwierdzenie kompetencji

Uwiarygodnij świeżo zdobyte kompetencje zawodowe certyfikatem SUS 2.0. Stań się pożądanym kontrahentem dla innych przedsiębiorców. Udowodnij swoim pracownikom i pracodawcom, że usługi lub produkt, które oferujesz, przynoszą efekty godne ich uwagi.

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać